Hvaljen Isus i Marija!

Dobro došli na web stranice Župe Marije, Kraljice svijeta na Paliću!

Pokretanjem ovih stranica posjetiteljima i vjernicima naše župe želimo prikazati život ove i ostalih župa Dekanata Subotica - Novi grad.

Kao turističko mjesto, tijekom godine posjećuje nas veliki broj gostiju. Za vrijeme odmora oni ne trebaju oskudijevati ni u hrani za duše, s obzirom da im je naša kapelica u prekrasnom ambijentu i svojim mirom otvorena dnevno 24 sata, a svetoj misi mogu prisustvovati bilo koji dan u tjednu.

Ovim stranicama namjeravamo predočiti da nam je zajednica živa, kao i da Crkva znači daleko više od mjesne zajednice.

Hvala svima koji svojim radom, doprinosom ili na bilo koji način sudjeluju u osnutku i razvitku web stranica naše župe.

Također se zahvaljujemo i za primjedbe i sugestije.

Izdvajamo:

Na ovom mjestu možete pronaći aktualni raspored svetih misa: vrijeme početka, jezik bogosluženja i nakanu svete mise koja će se prikazati u crkvi ili kapelici.
Kalendar događaja daje sažetu obavijest o najavljenim ili proteklim događajima u životu naše župe.
U Galeriji fotografija možete vidjeti i slike o zbivanjima župe.